04.04.2019 року в обласній лікарні проведений конкурс «Краща медична сестра – 2019»

Визначено найкращих професіоналів КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня»!!!

04.04.2019 року в обласній лікарні проведений конкурс «Краща медична сестра – 2019».

 

Для проведення конкурсу були створені організаційний комітет, журі, експертна та наглядова групи, рахункова комісія. Конкурс проводився в два тури.

I тур – тестування

Учасниця конкурсу отримала індивідуальний комплект завдань, який включав 100 тестів із основних клінічних дисциплін медсестринства. Термін проведення тестування – 100 хвилин (із розрахунку 1 хв на 1 тест), після чого правильність відповіді оцінюються журі.

II тур – демонстрація практичних навичок, до якого допускаються учасники, які посіли I – Х місця у першому турі.

Всі учасниці мали рівні можливості по підготовці, проводились додаткові заняття та консультації. Змагалися у своїх вміннях 21 медсестра з усіх клінічних відділень, яких делегували рішенням колективів.

Конкурс проходив у дружній атмосфері професіоналів, які «знають, вміють та можуть це продемонструвати». Перевірялись теоретичні знання та практичне вміння, під час демонстрації якого оцінювали послідовність та правильність виконання навичкиІ в ході змагань між учасницями виділили 10 найкращих, які чітко, правильно і якісно виконали всі поставлені завдання.

В ході конкурентної боротьби з невеликим відривом за сумарними  результатами визначились переможці,  які зайняли:

І місце     —  Орлюк Альона Олександрівна с/м проктологічного відділення,

          —  Чеботарь Наталія Іванівна с/м відділення судинної хірургії;

 ІІ місце   — Пінчук Альона Петрівна с/м опікового відділення;

ІІІ місце  — Гавриленко Олена Миколаївна с/м ревматогічного відділення.

 

Саме так проявляється хист та любов до своєї професії, для того щоб стати професіоналом своєї справи необхідно довго і наполегливо працювати, самому вчитись і інших навчати, необхідно швидко орієнтуватись та бути рішучим у своїх діях.

Серед медсестер — немає випадкових співробітників, тому що значна частина всієї турботи про хворих доводиться саме на медсестер. Ця нелегка робота вимагає великої душевної теплоти та терпіння, професійних навичок, любові та поваги до пацієнтів і свого заняття.

     

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *