В рамках співробітництва Чернігівської обласної лікарні та Київського науково-дослідного інституту ендокринології 12 лютого 2019р. відбувся науковий захід у форматі дискусійного клубу «Лікування цукрового діабету 2 типу: чи потрібні зміни?». Основна мета заходу: поширення знань та обмін досвідом щодо сучасних підходів до лікування хворих на цукровий діабет, особливостей вибору довготривалої терапії. Модератором дискусії була Л.К. Соколова доктор мед.наук, керівник відділу діабетології КНДІЕ та ОР. Під час заходу були винесені на обговорення наступні теми:

— Ситуація з глікемічним контролем пацієнтів з ЦД 2 типу на інсулінотерапії;

— Бар’єри, що перешкоджають досягати цілей лікування;

— Опції інтенсифікації базального режиму інсулінотерапії, доступні в світі і Україні. Обговорили плюси і мінуси даних опцій.

Сьогодні є нове рішення — препарат Соліква, представлений ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», який дозволить залишити в минулому труднощі, пов’язані з інтенсифікацією базальної інсулінотерапії. Препарат Соліква — це перша в Україні комбінація базального інсуліну гларгин і агоніста ДПП-1 ліксісенатіда, яка дозволить досягти нового рівня компенсації пацієнтів

В нашій області лікарі–ендокринологи активно використовують в роботі найсучасніші методи діагностики та лікування діабету, слідкують за новими тенденціями в діабетології, тому дискусія була змістовною, предметною та цікавою. Отримані нові знання, які будуть втілені в практику та сприятимуть покращенню медичної допомоги хворим на цукровий діабет, поліпшенню якості життя пацієнтів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *