Відповідно до плану основних організаційних заходів Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації, 21.03.2019 року у приміщенні конференц-залу КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» відбулась обласна нарада з експертизи тимчасової непрацездатності. В роботі наради прийняли участь голови ЛКК медичних закладів всіх рівнів надання медичної допомоги.

Головний експерт з експертизи тимчасової непрацездатності Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації, Заслужений лікар України Губко М.М. у своїй доповіді зробив аналіз стану експертизи тимчасової непрацездатності у медичних закладах області, окреслив проблемні питання та визначив завдання з питань ЕТН на 2019 рік та шляхи зниження захворюваності з тимчасовою непрацездатністю.

Завідувач сектору ЕТН Управління виконавчої дирекції ФСС України в Чернігівській області Донець В.М. проаналізував результати перевірок ЛПЗ області у 2018 році щодо видачі та продовження листків непрацездатності.

Начальник відділу медичних та соціальних послуг Управління виконавчої дирекції ФСС України в Чернігівській області інформував присутніх про стан медичного відбору і направлення застрахованих осіб до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів по путівках, придбаних за кошти ФСС України.

Заступник головного лікаря обласного центру медико-соціальної експертизи Пшенична Т.Я. у своєму виступі відобразила питання взаємодії ЛКК та МСЕК при направленні хворих та інвалідів для огляду МСЕК. При цьому зробила акцент на якості оформлення медичної документації, повноті обстеження та лікування відповідно до стандартів надання медичної допомоги, проведенні реабілітаційних заходів та виконанні інвалідами індивідуальної програми реабілітації.  Також інформувала учасників наради щодо вимог оформлення документів при направленні на МСЕК осіб, які приймали участь а антитерористичній операції.

Цікавою і змістовною була доповідь заступника головного лікаря Чернігівської міської лікарні №2 з ЕТН Фурс Н.М. «Досвід роботи ЛКК комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня №2».

Про взаємодію ЛКК закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги у Корюківському районі інформувала присутніх голова ЛКК Корюківської ЦРЛ Балюта Г.А.

Начальник відділу у справах осіб з інвалідністю Департаменту соціального захисту населення Біленко В.Г. інформувала учасників наради про новий механізм забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації.

В обговорені виступів та дискусії прийняли участь голови ЛКК медичних закладів області.

Підсумки роботи наради підвів Губко М.М., який подякував учасникам наради за роботу, доповідачам — за цікаві змістовні доповіді з використанням сучасних технічних засобів та наголосив, що використання коштів Фонду соціального страхування максимальною ефективністю для застрахованих осіб залишається пріоритетним завданням при проведенні експертизи тимчасової непрацездатності.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *