Допомога бійцю від «Гетьманської столиці» (відео)

 
Перед Днем захисника всі згадують про тих, хто боронив чи боронить країну від російського агресора. У Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця» волонтерством займалися з початку військових дій на Сході. Не припинили цю роботу і сьогодні. Куди і кому передали зібрані у Батурині кошти цього разу, знають наші журналісти.
 
У Батуринському історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця» не тільки вивчають і популяризують історію Україні, а й активно допомагають тим, хто створює новітню героїчну історію, захищаючи Україну. Волонтерська допомога збиралася і відправлялася на Донбас з перших днів бойових дій. Зараз у всіх музейних закладах стоять скриньки для пожертв. Коли грошей в них недостатньо, працівники додають свої.
 
Так грошова допомога і запрошення до Батурина знайшли свого героя – Федора Антоненка, бійця роти спецпризначення «Чернігів». Упродовж трьох років з серпня 2014-го захищав він країну.
 
Після важкого поранення Федір переніс дві складні операції: у Дніпрі та у Києві йому видаляли численні уламки. Пройшло чотири місяці, стан бійця залишався важким, аж поки Федір не потрапив на лікування до єдиного на Чернігівщині хірургічного торакального відділення. За словами завідувача відділення Олега Лузана, в обласній лікарні створені всі умови для безкоштовного лікування учасників бойових дій, але такий подарунок зайвим не буде.
 
Підтримати бійця прийшов і настоятель Катерининського кафедрального собору отець Роман Кіник.
 
Олег Лузан вважає подальші плани свого пацієнта цілком реальними – і це найкращий прогноз від лікаря.
 
До привітань приєднується і наша знімальна група з побажаннями швидкого одужання.

 

Джерело:     

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *