Дорогі медичні сестри!

Адміністрація Чернігівської обласної лікарні щиро вітає вас із професійним святом – Всесвітнім днем медичних сестер.  Медичні сестри – це землі янголи. Вони гармонійно поєднують виробничий і психологічний процеси, створюють затишок, позитивний мікроклімат серед хворих і колег. Слово медичної сестри не менш важливе, аніж медичні препарати. Хворий для медичної сестри — понад усе. Медичним сестрам притаманні висока культура спілкування і  ерудиція, почуття професійного такту, що здатні викликати симпатію та довіру у пацієнтів. Ви, медичні сестрички,  дотримуєтесь професійної таємниці, делі­катні у всіх питаннях, які торкаються особистого боку людини. Завжди готові до психологічних навантажень, добросовісно виконуєте свій професійний обов’язок, залишаючись при цьому спокійними, доброзичливими і уважними, випромінюєте позитивну енергію, зігріваєте оточуючих своєю щирою посмішкою, ласкавим словом, доброю порадою.

 

Ваші сили відтворюють настрій і повертають до життя кожного, хто звертається до Вас за допомогою, порадою, підтримкою.  Хай не зламають Вас труднощі сьогодення.   Незгасної Вам енергії і творчого завзяття.

 

Хай Ваша професійна нива, яку Ви засіваєте відбірним зерном щирості і правди,  віддячить Вам щедрим урожаєм людського визнання та гідної оцінки держави.

 

Житом достиглим хай доля  вам грає,

Повниться миром, здоров’ям, добром,

Ні  втоми, ні болю хай серце не знає,

Освятиться щастям, мов колос зерном.

 

З повагою

Генеральний директор

КНП «Чернігівська обласна лікарня»          

А.М. Жиденко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *