Конкурс «Краща медична сестра – 2018» Обласної Лікарні

Найкращі медсестри працюють в КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня»!!!

Проведений 29.03.2018 року конкурс «Краща медична сестра – 2018» прямий тому доказ .

Щорічне проведення професійного змагання сприяє:
• підвищенню престижу професії медичної сестри;
• визначенню рівня професійної підготовки та майстерності медичних сестер лікарні;
• сприяє залученню обдарованої молоді до участі в професійних конкурсах.

Для організації та проведення конкурсу були створені організаційний комітет, журі, експертна та наглядова групи, рахункова комісія, склад яких узгоджений з головним лікарем. 
Конкурс проводився в два тури.
I тур – тестування 
Учасниця конкурсу отримала індивідуальний комплект завдань, який включв 100 тестів із основних клінічних дисциплін (основ сестринської справи, медсестринства в терапії, хірургії, педіатрії та невідкладних станів) 
Термін проведення тестування – 100 хвилин (із розрахунку 1 хв на 1 тест), після чого відповіді оцінюються журі. 
II тур – демонстрація практичних навичок, до якого допускаються учасники, які посіли I – Х місця у першому турі. 
Змагалися у своїх вміннях 20 медсестер з усіх клінічних відділень, яких делегували рішенням колективів. Всі учасниці мали рівні можливості по підготовці, проводились додаткові заняття та консультації.
Конкурс проходив у дружній атмосфері професіоналів які «знають, вміють, та можуть це продемонструвати». Учасниці конкурували, змагались між собою, але під час підготовки допомагали та підтримували одна – одну. Дівчата старанно готувались, тренувались для того щоб показати якнайкращі результати. В дружній атмосфері боролись між собою професіоналізм та кмітливість вони проявили високі теоретичні знання та практичні навички. 
І в ході змагань між учасницями виділили 10 найкращих, які чітко, правильно і якісно виконали всі поставлені завдання. І з невеликим відривом визначились переможці які зайняли І місце — Пичевська Наталія Петрівна с/м опікового відділення, ІІ місце – Гриценко Ярина Олександрівна с/м відділення судинної хірургії, ІІІ місце – Клименок Альона Олександрівна с/м проктологічного відділення.
Саме так проявляється хист та любов до своєї професії, для того щоб стати професіоналом своєї справи необхідно довго і наполегливо працювати, самому вчитись і інших навчати, необхідно швидко орієнтуватись та бути рішучим у своїх діях. 
В професії медсестри мають поєднатися: високий професіоналізм, гуманність та милосердя, значення своєї роботи, комплексний всебічний догляд за пацієнтами і полегшення їх страждань, готовність цілком віддати себе обраній професії

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *