НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЛІКУВАННЯ

​6 грудня відбулася науково-практична конференція «Напрямки підвищення якості та ефективності медичної допомоги хворим із захворюваннями бронхолегеневої системи» за участі провідних спеціалістів Великопольського Центру Пульманології та таракальної хірургії.
​Це знаковий захід як для області так і для обласної лікарні, важливість якого полягає в обміні досвіду і налагоджуванні співпраці в подальшому, яка наближає нас до європейських стандартів лікування.
​Головний директор Великопольського Центру пульмонології та торакальної хірургії Александер Барінов-Воєвудзкі висловив зацікавлення у двосторонніх візитах медпрацівників та запевнив, що польські спеціалісти готові продовжити навчання лікарів з Чернігівщини.
​До медичного зібрання дистанційно були залучені польські лікарі Центру. Це були перші спроби он-лайн підключень. Планують таку практику застосовувати і надалі, зокрема, під час профільної конференції, що відбудеться 15 грудня в Познані.


​Результатом науково-практичної конференції стало підписання договору про співпрацю між Чернігівською обласною лікарнею та Великопольським Центром пульмонології та торакальної хірургії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *