ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧИЛИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ

Тепло й зворушливо пройшло 15 червня 2017 року  урочисте зібрання в Чернігівській обласній лікарні з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.  Привітати колег прибув з Києва відомий кардіохірург,  директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова ВасильЛазоришинець. Саме  в Чернігівській обласній лікарні починалося його трудове життя і медична кар’єра у далекому 1980 році. Тепер він — доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, Член-кореспондент НАМН України. Він згадав теплим словом своїх учителів і наставників і гарну дружню атмосферу, що завжди панувала тут. І особливо закликав колектив лікарні триматися дружньою командою, щоб вистояти і стати успішними у часи змін. Із надзвичайною повагою до своєї професії і до своїх колег Василь Лазоришинець наголосив, що мільйон двісті тисяч медичних працівників в Україні є потужною ланкою для розвитку держави загалом. Рятувати здоров’я і життя – що може бути важливіше за це! Він нагадав, що у роки Другої світової війни 90% поранених поверталися на поле бою завдяки роботі медиків. Згадувати про минулу війну змушує війна нинішня. Зі сльозами на очах розповідав Василь Лазоришинець про своє перебування в зоні АТО, де скрізь – у польових госпіталях і на передовій – йому висловлювали безмежну вдячність медикам, які ціною надлюдських зусиль і величезного ризику рятують людські життя. «Побувавши сьогодні у лікарні, можу констатувати, що лікарня розвивається, рухається вперед.  І можливо вже з понеділка разом з нашими фахівцями з Інституту Амосова розпочнемо лікування гострого коронарного синдрому, тобто стентування коронарних артерій. А це сотні і тисячі врятованих життів!» – сказав Василь Лазоришинець. І побажав самим медикам міцного здоров’я, а від тисячного колективу Інституту імені Миколи  Амосова — успіхів і процвітання, і завжди триматися разом, однією командою.

Головний лікар Чернігівської обласної лікарні, заслужений лікар України Андрій Жиденко підтримав Василя Лазоришинця щодо ролі медичної галузі в розвитку держави, яка несе відповідальність за здоров’я нації та її майбутнє. «Дивлячись на усміхнених колег відчуваю впевненість, що надія у нації є, бо медики стоять на сторожі її здоров’я! — звернувся головний лікар до свого колективу. – «Щодня ви рятуєте сотні людських життів, незважаючи на умови праці, не завжди адекватні; незважаючи на проблеми, які є сьогодні в медицині, ви працюєте. Низький уклін вам за вашу працю!»

Андрій Жиденко із задоволенням розповідав і цього урочистого дня про чергові здобутки Чернігівської обласної лікарні — адже колективу є чим пишатися. Він з вдячністю звернувся до колег:  «Ми з вами в останні місяці, а особливо  в останній тиждень, зробили справжній ривок в хірургічному корпусі і по всій території лікарні.  І вже сьогодні, ідучи по хірургічному корпусу, ви бачите, що ми поступово стаємо клінікою.  І сьогодні можемо впевнено приймати закордонних гостей», — зауважив Андрій Жиденко. Він побажав колективу традиційно здоров’я і сімейного благополуччя, а особливо мирного неба, і щоб медикам не доводилося більше рятувати поранених після бойових дій. «Хочеться жити під мирним небом і працювати тільки на благо нашої держави. І прошу підтримувати адміністрацію лікарні у наших таких революційних змінах. Адже як приємно сьогодні бачити сучасний ангіограм! І Василь Васильович Лазоришинець схвалив наші дії і нашу тактику, і плани по розвитку обласної лікарні. Нас чекає у цьому році ще багато змін, як і у наступному. Одним словом, нас чекають великі справи!» — наголосив Андрій Жиденко.

 

Святкові накази оголосив заступник головного лікаря з медичної частини Валерій Чобітько. Працівники лікарні були нагороджені почесними грамотами і відзначені подяками. Цього дня відзначили й унікальну іменинницю Агнесу  Костянтинівну Гришину. Вона пропрацювала в обласній лікарні 61 рік! Вітаючи молодих спеціалістів, Андрій Жиденко побажав їм такого ж довгого трудового шляху.

Зі святковим концертом до медиків цього дня завітали солісти Міського палацу культури.

Віра Лобановська

Джерело: edumka.com

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *