Відділення променевої діагностики включає в свій склад рентгенодіагностичні кабінети, флюорографічний кабінет та кабінети комп’ютерної томографії.
        Кабінети комп’ютерної томографії розміщені в поліклінічному та хірургічному корпусах оснащені комп’ютерними томографами фірми Siemens. Дуже важливо, що кабінет  комп’ютерної томографії в хірургічному корпусі розташований між реанімаційним та нейрохірургічним відділенням, це дає можливість проводити не тільки діагностичні обстеження, а і вести контроль важких хворих.
          Рентгенодіагностичні кабінети розміщені в кожному із клінічних корпусів (поліклінічний, хірургічний та терапевтичний). Кабінети оснащені рентгенодіагностичними апаратами на 2 та 3 робочі місця. Апарати РУМ-20 з ПРЗ та Moviplan. Відділення відповідає санітарно гігієнічним вимогам щодо облаштування кабінетів та експлуатація рентгенівських апаратів. Для проведення рентгенологічних обстежень необхідне призначення, яке відображено в медичній карті стаціонарного хворого чи в амбулаторній картці. Призначення повинно бути обґрунтоване з наявністю результатів по передніх рентгенологічних обстежень, якщо вони проводились. Лікар рентгенолог обирає план обстеження та методику обстеження. Хворому видаються рентгенологічні знімки та рентгенологічне заключення.                                                    
 Лікарня має ліцензію видану Північною інспекцією з ядерного врегулювання на роботу з джерелами іонізуючого випромінювання.
Основні напрямки роботи.
  • надання спеціалізованої рентгенодіагностичної допомоги амбулаторним та стаціонарним хворим;
  • надання консультативної та методичної допомоги з питань рентгенодіагностики лікарям лікувально профілактичних закладів області;
  • удосконалення якості променево — діагностичного процесу;
  • проведення планової роботи, щодо підвищення кваліфікації лікарів рентгенологі, рентгенолаборантів та лікарів інтернів з променевої діагностики.
  • впровадження заходів, спрямованих на дотримання правил техніки безпеки, виконання вимог радіаційної безпеки.
        Відділення укомплектовано високо кваліфікованими лікарями, які володіють всіма методами рентгенологічних досліджень, а також сучасними методами комп’ютерної томографії.
 

 
Сітарська Людмила Анатоліївна
Завідувач відділення променевої діагностики
Головний позаштатний спеціаліст УОЗ
зі спеціальності « Рентгенологія».
Категорія – вища.
                               

 
 
 
 
Гончаренко Людмила Леонідівна
лікар — рентгенолог
Категорія вища
 
 
 
 

 
 
 
Штупун Ігор Миколайович
лікар — рентгенолог
категорія перша
 
 
 
    
 
 
 

 

 

Засенко Катерина Миколаївна
лікар — рентгенолог
категорія перша

 

 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
Іллєнко Ірина Володимирівна
лікар — рентгенолог
категорія перша
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Колектив відділення