Запобігання сліпоти від глаукоми (захід проводиться з 06 лютого по 07 березня 2019р.)

Глаукома – одне із самих грізних захворювань очей, що призводять до втрати зору. Згідно з наявними даними, глаукомою страждають близько 3% населення, у 15% незрячих людей у світі глаукома послужила причиною сліпоти.

У Чернігівській області під диспансерним наглядом перебуває біля 8 000 хворих на глаукому. Щорічно офтальмологи області виявляють близько 700 осіб, які страждають даним захворюванням, 45-50 хворих отримують інвалідність через сліпоту від глаукоми.

На підтримку ініціативи Всесвітньої Глаукомної Асоціації (WGA) та Всесвітньої Асоціації пацієнтів, що мають глаукому (WGPA), 6  березня в Україні оголошено днем боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми. Він проводиться з метою поліпшення профілактичної роботи, спрямованої на раннє виявлення, своєчасне лікування хворих на глаукому, попередження сліпоти та інвалідності по зору, удосконалення організації надання допомоги людям хворим на глаукому в сучасних умовах.

За ініціативи завідувачки відділення мікрохірургії ока обласної лікарні, головного експерта Управління охорони здоров’я та підтримки адміністрації лікарні, в консультативній поліклініці обласної лікарні проводиться безкоштовний прийом лікарів-офтальмологів, в рамках місяця боротьби зі сліпотою від глаукоми, за попереднім записом (тел. 5-60-05).

 

Даний захід проводиться в терміни з 06 лютого по 07 березня 2019р.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *