Симуляційний тренінг для лікарів та медсестер Чернігівської обласної лікарні

11.11.2025 року в Чернігівської обласної лікарні відбувся симуляційний тренінг для покращення навичок лікарів та медсестер щодо надання високоспеціалізованої допомоги пацієнтам з гострим мозковим інсультом за сприянням лікарні «Феофанія», яка активно розвиває співпрацю з регіональними лікарнями Чернігівської області.
Мета тренінгу – надати лікарям та медичним сестрам інноваційні інструменти для щоденної роботи, підвищити якість догляду за пацієнтами та сприяти впровадженню передових стандартів у клінічну практику та обмін досвідом, зокрема у лікуванні та реабілітації при гострих мозкових інсультах.
Окрім цього, для учасників тренінгу був передбачений цікавий майстер-клас.
Необхідно відзначити, відпрацювання практичних навичок на новітньому симуляційному обладнанні, завдяки якому можливо повністю відтворити в реальному часі різноманітні клінічні стани пацієнтів, дозволяє учасникам застосувати знання на практиці та отримати зворотний зв’язок у безпечному середовищі, яке максимально наближене до реальних умов.
Бажаємо учасникам тренігну натхнення, нових знань і впевненості у застосуванні здобутих навичок!

