6 грудня – День Збройних Сил України

6 грудня відзначають День Збройних Сил України – свято тих, хто стоїть на варті нашої незалежності вже четвертий рік повномасштабної війни.
Адміністрація та колектив КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР вітає із Днем ЗСУ всіх Захисників і Захисниць. Нехай для кожного військовослужбовця цей день буде сповненим заслуженої слави та визнання, а також слугуватиме нагадуванням – ми пишаємося Вами!
Цінуємо Вашу силу духу та відданість, що невтомно стримуєте російську агресію та виборюєте свободу і незалежність України.
Дякуємо за героїзм, за вашу мужність стояти там, де пекло, дякуємо, що ви незламні.
Ми всі мріємо про той день, коли кожен захисник зможе повернутися до рідної домівки, обійняти своїх близьких і нарешті відчути спокій. Бажаємо, щоб шлях до перемоги був якнайкоротшим, а кожен крок до неї – впевненим і безпечним.
Хай кожен український воїн завжди має достатньо сили, витривалості та внутрішнього спокою, щоб долати будь-які труднощі. Бажаємо, щоб здоров’я ніколи не підводило, а серце залишалося наповненим вірою та рішучістю попри всі випробування.
З Днем Збройних Сил України!
Слава Україні!