З Міжнародним днем операційної медичної сестри!

У 2009 році представники «Європейської асоціації операційних медичних сестер» заснували професійне свято, яке щорічно відзначається 15 лютого.
Сьогодні вітаємо операційних медичних сестер Чернігівської обласної лікарні!
Ви — серце операційного блоку та права рука хірурга. Ваша витримка, професіоналізм та «сталеві» нерви щодня рятують життя мешканців нашої країни.
В КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР працює 41 операційна медична сестра!
В день професійного свята бажаємо всім міцного здоров’я, спокійних чергувань, невичерпної енергії та успіхів у вашій благородній місії.
Щастя, сімейного затишку та миру і дякуємо за вашу щоденну роботу.
Нехай ваша праця завжди приносить вам моральне задоволення, заслужену повагу та визнання!
Дякуємо за ваші золоті руки, за відданість справі та врятовані життя.