БЕРЕЗЕНЬ – МІСЯЦЬ ПОДОЛАННЯ ТУБЕРКУЛЬОЗУ. ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ
27.03.2026Новини
Протягом 3 днів представники «Центру фтизіатрії» Чернігівської обласної лікарні проводили практичні заняття з працівниками КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги 2» ЧМР.
На заняттях обговорили актуальні питання:
- шляхи передачі та основні симптоми туберкульозу
- правила якісного збору біологічного матеріалу
- профілактика зараження на робочому місці
- використання засобів індивідуального захисту органів дихання
- підбір респіраторів та проведення фіт тесту працівникам (тест на щільність прилягання респіратору).
Заняття проходили в дружній атмосфері та з гарним настроєм.
Медичні працівники отримали важливі знання та навички для створення безпечних умов на робочому місці для зниження ризиків зараження при наданні медичної допомоги людям, які хворіють на туберкульоз.




