12 травня – Всесвітній день медичної сестри

Сьогодні, 12 травня, відзначається Всесвітній день медичної сестри. І хоча самому святу вже більше як сто років, офіційно воно було засноване тільки в 1971 році.
У медицину не приходять випадкові люди. Співчуття, милосердя, гуманізм – основа професійної діяльності сестри медичної. І це вповноважує кожного, хто носить білий медичний халат, відчувати величезну відповідальність за результати своєї праці. Доволі непросто кожен день нести відповідальність за життя іншої людини, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяючи оптимізм. Але саме це роблять ті, хто пов’язав себе з медициною.
Тому з нагоди професійного свята прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю, а незмінною нагородою за Вашу роботу буде вдячність тих, кому Ви подарували радість життя та віру в свої сили. Дякуємо вам за вашу місію і вашу працю! За те, що бережете здоров’я людей та боретеся за їх життя. Бажаємо сил та здоров’я. А головне – Перемоги та миру!
Разом ми все подолаємо!
Слава Україні!
Адміністрація КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР