Зі святом Трійці!
Колектив КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР вітає зі святом Святої Трійці!
Нехай у ваших домівках панують мир, злагода та добробут. Бажаємо міцного здоров’я, Божого благословення та світлого майбутнього під мирним небом України.
