Філія КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР «Відокремлений структурний підрозділ – центр для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та ветеранів» Терапевтичне відділення відновного лікування

Гарига Людмила Миколаївна

Завідувач терапевтичного відділення відновного лікування відокремленого структурного підрозділу –центру для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС та ветеранів

Вища категорія кваліфікація «Терапія» та «Кардіологія» Закінчила у 1988 році Він [...]

У терапевтичному відділенні відновного лікування надається спеціалізована медична допомога населенню області постраждалому внаслідок аварії на ЧАЕС, інвалідам Чорнобиля, ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранам війни та учасникам бойових дій АТО-ООС.

Лікування та консультації вузьких спеціалістів здійснюється на загальних підставах за електронними направленнями сімейного або лікуючого лікаря, відповідно до вимог укладання договорів з НСЗУ КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР, або по самозверненню з оплатою наданих медичних послуг.

У відділенні стаціонару терапевтичного профілю працюють вузькопрофільні фахівці, зокрема терапевт, ендокринолог, кардіолог, невролог. Всі пацієнти, за потреби, отримують кваліфіковану консультацію психіатра та психотерапевта. Потужність стаціонарного терапевтичного відділення відновного лікування складає 35 ліжок. Пацієнти отримують відновне лікування та цілодобовий нагляд медичного персоналу.

Гарига Людмила Миколаївна

Лікар-кардіолог, Лікар-терапевт

Вища категорія кваліфікація «Терапія» та «Кардіологія» Закінчила у 1988 році Він [...]

Глущенко Галина Михайлівна

Лікар-ендокринолог

Вища категорія Закінчила у 1995 році Українську Медичну Стоматологічну Академію м. [...]