Неврологічне відділення для ветеранів

Власенко Любов Павлівна

Завідувач неврологічного відділення для ветеранів

Вища категорія Закінчила у 1992 році Одеський медичний інститут ім.М.І.Пирогова, Ди [...]

Майборода Олена Миколаївна

Сестра медична старша

Вища категорія  Закінчила у 1988 р.  Чернігівське медичне училище [...]

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни» – було створено у 2002 році на базі госпітальних відділень Комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна лікарня» відповідно до  рішення Чернігівської обласної ради від 30 жовтня 2001 року «Про реорганізацію окремих закладів охорони здоров’я».

У 2015 році перейменований в Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни» відповідно до рішення Чернігівської обласної ради від 29 квітня 2015 року «Про перейменування Комунального лікувально-профілактичного закладу «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої  Вітчизняної війни».

У 2019 році Госпіталь реорганізовано шляхом перетворення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни» у комунальне некомерційне підприємство «Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни» Чернігівської обласної ради на підставі рішень Чернігівської обласної ради.

Рішенням Чернігівської обласної ради від 01 липня 2020 року №7-24/VII затверджено передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни» Чернігівської обласної ради, який реорганізований шляхом приєднання до КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР.

В складі КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР відповідно до структури підприємства функціонує неврологічне відділення для ветеранів війни на 5 ліжок. Медичний персонал відділення налічує 2 лікаря.

Чепурний Віктор Михайлович

Лікар-невропатолог

Вища категорія Закінчив у 1983 році Київський медичний інститут, Диплом «Лікувальн [...]