Кардіологічне відділення

Розинка Оксана Володимирівна

Завідувач кардіологічного відділення

Вища категорія Лікар-кардіолог  Закінчила у  2005 році Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа»  С ...

Кожевнікова Алеся Василівна

Сестра медична старша

Закінчила у 2009 році Чернігівський базовий медичний коледж ...

Кардіологічне відділення створено 01 липня 2014 року на 30 ліжок.

Показання до госпіталізації до кардіологічного відділення:   

 1. Хронічна ішемічна хвороба серця, стенокардія напруги ІІІ-ІV функціональних класів, постінфарктний кардіосклероз, в тому числі для подальшого направлення на коронароангіографію та стентування.
 2. Серцева недостатність ІІА-ІІІ ст. на фоні різних форм ХІХС, гіпертонічноїхвороби, кардіоміопатій, вроджених вад серця.
 3. Аномалії розвитку провідної системи серця (синдром WPW, CLC), складні порушення ритму: підбір антиаритмічної терапії та відбір хворих на катетерне лікування (абляція).
 4. Пароксизмальна та персистуюча форма фібриляції\тріпотіння передсердь, що потребує проведення медикаментозної та\або електричної кардіоверсії, відбір хворих на катетерне лікування
 5. Диференційна діагностика, консервативне лікування кардіоміопатій з порушенням ритму, провідності, автоматизму серця та ознаками СН і відбір хворих на оперативне лікування.
 6. Диференційна діагностика, консервативне лікування вроджених та набутих вад серця та відбір хворих на оперативне лікування.
 7. Гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ ст, резистентна до медикаментозного лікування, ускладнені та неускладнені гіпертонічні кризи, диференційна діагностика симптоматичних артеріальних гіпертензій.
 8. Реабілітація та лікування хворих з гострим коронарним синдромом, в тиму числі тих, яким були проведені інтервенційні методи лікування.
 9. Реабілітація та лікування хворих після кардіохірургічних втручань, імплантації штучних водіїв ритму, ресинхронізуючих пристроїв та кардіовертерів-дефібриляторів
 10. Порушення провідності та автоматизму серця (АВ – блокада ІІ – ІІІ ст, синдромом слабкості синусового вузла та іншими станами), що супроводжуються брадикардією та порушеннями свідомості, синкопальними станами, хронотропною недостатністю, та потребують імплантації постійного штучного водія ритму.
 11. З тромбоемболією в системі легеневих артерій.
 12. Первинна (ідіопатична ) легенева гіпертензія при декомпенсації серцево-легеневої недостатності.
 13. З гострою серцевою недостатністю (набряк легень, гостра декомпенсація хронічної серцевої недостатності, кардіогенний шок).

Назаренко Руслан Петрович

Лікар-кардіолог, Лікар-кардіолог-електрофізіолог

Вища категорія Закінчив у 2005 році  Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа», Диплом КВ № 26294126 ...

Заяць Наталія Миколаївна

Лікар-кардіолог

I категорія Закінчила у 2007 році Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова, Диплом «Лікувальна справа» ВН № 32101906 Сертифікат ...

Діденко Людмила Михайлівна

Лікар-кардіолог

II категорія Закінчила у 2013 році Українську медичну стоматологічну академію, факультет «Лікувальна справа» Сертифікат «Кардіологія» №15492 від 29. ...