![Чернігівська область однією з перших розпочала вакцинацію від COVІD-19 – Анна Коваленко](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2021/02/vak1-1024x683.jpg)
Сьогодні, 24 лютого, Чернігівська область однією з перших отримала 6800 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield), закупленої за кошти державного бюджету. Разом із вакциною також доставили шприци і бокси для безпечної утилізації. Разом з Чернігівщиною, вакцину також отримали Київ і Київська область, Черкаська, Житомирська та Вінницька області. На першому етапі проводити щеплення буде мобільна бригада Чернігівського району. […]