![#ТАК! Ми можемо ЗУПИНИТИ ТУБЕРКУЛЬОЗ!#](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2023/03/24-1024x554.jpg)
В рамках проведення місячника боротьби з туберкульозом з метою забезпечення загальної координації заходів з протидії туберкульозу та надання організаційно-методичної допомоги здійснені моніторингові візити до Городнянського, Козелецького та Ніжинського міського центрів первинної медико-санітарної допомоги. Для раннього виявлення туберкульозу у віддалених від райцентру селах у 8 населених пунктах мобільним рентгенапаратом обстежено більше 300 мешканців, з них більше […]