![04.07.2023 – виїзд мобільних медичних бригад у Бобровицьку громаду](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2023/07/5-768x1024.jpg)
04.07.2023 року з метою створення умов для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування в умовах подолання наслідків російської агресії на території області, поліпшення ранньої діагностики і профілактики інфекційних та неіфекційних хвороб серед населення, популяризації вакцинації, здійснений спільний виїзд мобільних медичних бригад у Бобровицьку громаду, в якому приймали участь спеціалісти з ревматології та гастроентерології […]