![20.07.2023 РОКУ – ВИЇЗД В СМТ. БАТУРИН НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ МОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2023/07/3-8-1024x768.jpg)
Продовжуються спільні виїзди мобільних бригад медичних працівників в регіони області для проведення оглядів населення віддалених громад (особливо представників вразливих верств населення). 20.07.2023 року відбувся виїзд в смт. Батурин Ніжинського району спеціалістів КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР та представників ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Також, в огляді населення, приймали участь лікарі […]