![12-13 жовтня 2023 року відбулися моніторингові візити до медичних закладів Прилуцької, Ладанської та Талалаївської ОТГ](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-4-768x1024.jpg)
12-13 жовтня 2023 року відповідно до плану роботи підприємства моніторингова група фахівців КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР у складі: завідувачів ВСП «Центр фтизіатрії» та «Центр протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та гепатитів» Жанни Карпенко та Ірини Тесленок, лікаря- епідеміолога Наталії Гуні, біолога-лаборанта Ірини Кіяновської та рентгенолаборанта Андрія Бобро, відвідала медичні заклади Прилуцької, Талалаївської та Ладанської об’єднаних територіальних громад. […]