12.04.2024Новини
![11.04.2024 РОКУ – ВИЇЗД В СМТ.ЛЮБЕЧ МОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-762x1024.jpg)
11.04.2024 року відбувся виїзд в смт. Любеч Чернігівського району спеціалістів КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР та представників ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». У 2024 році, згідно графіку УОЗ, відбуватимуться спільні виїзди мобільних бригад медичних працівників в регіони області для проведення оглядів населення громад (особливо представників вразливих верств населення та літніх […]