З великою вдячністю та повагою висловлюю подяку завідуючій ендокринологічним відділенням Черв’яковій Любові Іванівні за піклування, увагу до вивчення та діагностування хвороби, кваліфіковане надання медичної допомоги. Безмежно вдячний всьому персоналу ендокринологічного відділення за працю, турботу, уважність та щиру допомогу хворим пацієнтам. Завдяки злагодженій праці весь медичний персонал ендокринологічного відділення завжди в доброму настрої надає кваліфіковану допомогу […]