Привітання до Дня медичної сестри
![Привітання до Дня медичної сестри](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2020/05/z-dnem-nurse569-1160x653-1024x576.jpg)
12.05.2020Новини
Шановні медичні сестри!
Щиро вітаю Вас із професійним, чудовим святом – з Днем медичної сестри!
Не жаліючи своїх зусиль і часу Ви, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини — її життя. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.
Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я і добробуту Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!
З повагою
Генеральний директор
КНП «Чернігівська обласна лікарня»
А.М. Жиденко