![Представники ВООЗ відвідали Чернігівщину.](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2021/02/vooz1.jpg)
28-29 січня 2021 року медичні заклади Чернігівської області відвідали представники Всесвітньої організації охорони здоров’я з метою моніторингу та оцінки реагування на пандемію COVID-19 в регіоні. У складі делегації – міжнародний консультант з клінічного менеджменту доктор Вольфганг Кайзер та консультант-інженер з біомедицини бюро ВООЗ в Україні Дмитро Осін. Враховуючи поширення коронавірусної інфекції світом, а відтак необхідність […]