Зустріч з представниками делегацій з Франції та Латвії на Чернігівщині відбулася 19 квітня у рамках Міжнародного саміту громад і регіонів
![Зустріч з представниками делегацій з Франції та Латвії на Чернігівщині відбулася 19 квітня у рамках Міжнародного саміту громад і регіонів](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2023/04/19.04.2023-саміт-латвія-франція-жиденко.jpg)
20.04.2023Новини
“Паризький регіон готовий прийняти участь у відбудові області” та “Латвія, це країна, яка була присутня з перших днів деокупації регіону. Ми дуже сподіваємося, що наша присутність тут буде продовжуватись і ставати більш потужною” – представники делегацій з Франції та Латвії побували на Чернігівщині. На цю зустріч був запрошений також і Генеральний директор КНП “Чернігівська обласна лікарня” ЧОР Андрій Жиденко, про ці події росповідають журналісти Суспільне Чернігів.