04.08.2023Новини
![03.08.2023 РОКУ – ВИЇЗД В с. МРИН НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ МОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2023/08/изображение_viber_2023-08-04_08-36-26-209-1024x769.jpg)
У громади Чернігівської області тривають планові спільні виїзди мобільних бригад медичних працівників, в яких приймають участь спеціалісти КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР та представники ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». 03.08.2023 року така мобільна бригада здійснила виїзд у селище Мрин Ніжинського району задля обстеження місцевих жителів (особливо представників вразливих верств населення). […]