Подяка Благодійному Фонду «Допомогати просто!» від обласної лікарні
Колектив комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради самовіддано стоїть на варті найціннішого що є у людини – здоров’я, докладає значних зусиль по організації надання якісної медичної допомоги військовим та цивільному населенню.
Адміністрація закладу висловлює щирі слова вдячності Вам, як директору та БО «Всеукраїнський Благодійний Фонд «Допомогати просто!» за надану благодійну допомогу у вигляді дороговартісного медичного обладнання, а саме:
- Апарат штучної вентиляції легень Neumovent GraphNet Advance з модулем капнографії основного потоку;
- Дефібрилятор – монітор PRIMEDIC DefiMonitorXD PACER;
- Шприцовий насос Sunfusion Semi-1.
Загальна вартість 2 млн. 70 грн.
Чернігів – одне з найбільш постраждалих в результаті війни Росії проти України міст, тому ми високо цінуємо простягнуту нам дружню руку допомоги і завжди будемо пам’ятати ціну справжнього братерства.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю і висловлюємо надію на всебічну підтримку нашої країни під час тривалої і несправедливої війни.
Дякуємо за Вашу допомогу і доброту!
Ми бажаємо Вам щастя та натхнення у щоденній праці!