
25.03.2026Новини
Сьогодні на базі КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР відбулася конференція лікарів-лаборантів, бактеріологів, цитоморфологів біохіміків на тему «Розбудова системи забезпечення якості в лабораторній медицині». Прослухали чудові доповіді спікерів – провідних спеціалістів Централізованої клініко-діагностичної лабораторії та лабораторії імунології, також представників ТОВ «Лабораторія Гранум» м.Харків



