Стартувала друга хвиля комунікаційної кампанії Ти як?
04.07.2023Новини
![](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2023/07/357428282_692012492952970_2621774739674881221_n-300x300.jpg)
![📣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
Наразі стартувала друга хвиля комунікаційної кампанії Ти як? Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олена Зеленська. Її мета – дати людині інструменти, підказати, як можна піклуватися про своє ментальне здоровʼя та (якщо на це є ресурс) допомогти у цьому близьким, рідним, знайомим. ![👫🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f46b_1f3fb.png)
![👫🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1/16/1f46b_1f3fb.png)
Нині, на жаль, ми стикаємося з психологічними ранами не рідше, ніж з фізичними. І тут працює той самий принцип: якщо людина отримає допомогу відразу після «поранення» – це не тільки прискорить загоєння, але і допоможе уникнути ускладнень або ж принаймні зменшити ступінь їх тяжкості.
![❤️🩹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta/1/16/2764_200d_1fa79.png)