29.09.2023 РОКУ – ВИЇЗД В СМТ.ТАЛАЛАЇВКА МОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
![29.09.2023 РОКУ – ВИЇЗД В СМТ.ТАЛАЛАЇВКА МОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-1024x768.jpg)
У віддалені громади області тривають спільні виїзди мобільних бригад медичних працівників, в яких приймають участь спеціалісти КНП «Чернігівська обласна лікарня» та представники ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
29.09.2023 року мобільна бригада здійснила виїзд на територію Талалаївської ОТГ задля обстеження місцевих жителів (особливо представників вразливих верств населення).
Мета таких візитів – поліпшення ранньої діагностики, популяризації вакцинації, поширення інформації про засади здорового способу життя, консультування профільними лікарями пацієнтів, надання рекомендацій щодо амбулаторного нагляду, а у разі необхідності – і направлення на дообстеження та стаціонарне лікування.
Виїзд здійснювався на автобусі наданому ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
Лікарями Чернігівської обласної лікарні за напрямком офтальмологія було прийнято 35 осіб, з них 20 скеровані на лабораторні та інструментальні дообстеження в обласну лікарню, 15 направлено в спеціалізовані установи.
Всі пацієнти були оглянуті, їм надані медичні рекомендації щодо лікування.
Виїзди в регіони області триватимуть і надалі згідно графіку. Вони доводять, що спільними зусиллями Чернігівської обласної лікарні з Чернігівським обласним центром контролю та профілактики хвороб, як складові потужної системи громадського здоров’я, реалізують державну політику у розрізі попередження захворювань, популяризації профілактичних щеплень, а відтак, спрямовує свою діяльність на зміцнення здоров’я українців, підвищення якості їхнього життя.