13 червня 2023 року відбулася стратегічна сесія з медсестринства України (м.Київ)
![13 червня 2023 року відбулася стратегічна сесія з медсестринства України (м.Київ)](https://crh.cn.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-2-1024x614.jpg)
13 червня 2023 року Міністерство охорони здоров’я України, Державна установа «Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України», Європейське регіональне Бюро ВООЗ провели стратегічну сесію за участю експертів та координаторів з медсестринства України. Чернігівську область представляла заступник генерального директора з медсестринства КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР Ірина Вернигора.
На сесії обговорювалися стратегічні напрямки розвитку медсестринства ВООЗ, стратегічні напрямки роботи Центру розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України.
Виступили:
- Margrieta Langins, Радник з питань політики сестринства та акушерства Європейського регіонального бюро ВООЗ;
- Сергій Убогов, Начальник Управління медичних кадрів освіти і науки МОЗ України;
- Катерина Балабанова, директор Центру розвитку медсестринства МОЗ України
Були представлені презентації регіональних керівників з медсестринства та SWOT-аналіз сильних і слабких сторін можливостей та загроз в напрямку медсестринства представників навчальних медичних закладів України.
Закінчилась стратегічна сесія обговоренням змін до удосконалення.