ПОДЯКА БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МОЛОДІЖНОЇ ІНІЦІАТИВИ «НАДІЯ» ВІД ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ
Адміністрація та колектив КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР висловлює щиру подяку за надану гуманітарну допомогу у вигляді нагально необхідних виробів медичного призначення та медичного обладнання – хірургічне приладдя, халати, візки інвалідні, матраци від Благодійна Організація «Благодійний фонд молодіжної ініціативи «НАДІЯ».
Візки інвалідні та спеціальні протипролежневі матраци, які вкрай необхідні для пацієнтів нашої лікарні, 14 серпня були доставлені в лікарню для забезпечення надання якісної медичної допомоги тяжким та лежачим пацієнтам, що перебувають на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділенні нашого закладу.
Лікарні Чернігівщини гостро потребують подібних гуманітарних вантажів, ми високо цінуємо допомогу і завжди будемо пам’ятати ціну справжнього братерства, вашу підтримку та небайдужу позицію з питання надання допомоги медичним закладам.
Сподіваємось на подальшу співпрацю!