Подяка від пацієнта Вячеслава Миколайовича Х. всім лікарям та медичному персоналу реабілітаційного відділення за гарне відношення до пацієнтів, на чудові умови перебування в лікарні, високий ступень терплячості і уважності працівників. Це відділення є прикладом справжнього центру реабілітації, яким він і повинен бути. 18.06.2025 М.Чернігів