20 квітня 2026 року Чернігівська обласна лікарня вкотре долучилась до всеукраїнської ініціативи з озеленення медичних закладів, яку реалізує компанія Санофі. Для нашого закладу це вже добра традиція – щороку підтримувати створення більш зеленого та відновлювального простору для пацієнтів і медичних працівників. Цієї весни на території лікарні висадили дуби, ялинки, падуб та троянди. Нові насадження стануть […]
Завершили робочий тиждень 2 модулем навчальної програми для мультидисциплінарних команд від Дніпровського центру досконалості Міська клінічна лікарня 4 Дніпровської міської ради Чернігівська обласна лікарня КНП «Чернігівська Обласна Лікарня» ЧОР представили: Ганна Анісовец Юлія Федоренко Олеся Светюха Сергій Ревко Софія Хроленко Насичений, цікавий і дуже продуктивний тиждень провели разом з командою. Багато обстежували пацієнтів, глибоко розбирали […]